Reklam Alanı
Reklam Alanı

2020 Mercedes E Sınıfı Casus Fotoğraları

Mercedes E serisinin ön yüzü değişikliği için yaklaşık üç yıldır ciddi bir çalışma içerisindeydi, çalışmalarını tamamlayan yeni E serisi kamuflajlı bir şekilde objektiflere yakalandı!

 

Yaklaşık üç yıldır makyajlanma süreci devam eden E serisi, kamuflajlı dahi olsa nihayet gün yüzüne çıktı. Bu yeni halinin 2020 senesinde piyasaya sürülmesi konusunda söylentiler var. Kameralara Stuttgart’ta yakalanan yeni E serisinin ön kısmı Mercedes CLS’den izler taşıyor gibi. Buna bağlı olarak ızgara da yeniden tasarlanarak farklı bir görünüme kavuştu. Yan görünüm mevcut modele çok benziyor. Arka kısımda ise, içi yeni teknoloji ile tasarlanan stop lambaları mevcut.

 

E serisinin en büyük değişikliği iç mekanda yapması bekleniyor. Beklentiler S serisinden daha fazla ilham alarak yeni kokpit tasarımına gidileceği yönünde. Bu değişikliklere ek olarak E serisinde motor güncelleme çalışmalarının da devam ettiği bilgisi sızdırılan haberler arasında.

 

2020 Mercedes E Sınıfı2020 Mercedes E Sınıfı 2020 Mercedes E Sınıfı2020 Mercedes E Sınıfı2020 Mercedes E Sınıfı 2020 Mercedes E Sınıfı

 

 

{otokolaj}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir