Reklam Alanı
Reklam Alanı
2020 Skoda Kodiaq Özellikleri ve Casus Fotoğraları
Haberler 249 views 0

2020 Skoda Kodiaq Özellikleri ve Casus Fotoğraları

Skoda üç yıl aradan sonra SUV sınıfının en büyük aracını güncellemeye hazırlanıyor. Bu yılın sonunda duyurulması beklenen SUV’a ait casus fotoğraflar ve öngörülen özellikler sızdırıldı. 2020 Skoda Kodiaq Özellikleri ve Casus Fotoğraları

 

Skoda SUV sınıfında satışa sunduğu iki aracından büyüğü olan Kodiaq modelini üç yıl aradan sonra güncellemeye hazırlanıyor. Casus fotoğrafları sızdırılan Kodiaq hakkında öngörülen değişikler neler? Skoda’nın yenilenen amiral gemisinde teknoloji öncelikli donanım ve inceltilmiş hatlar dikkat çekiyor. 2020 Skoda Kodiaq Özellikleri ve Casus Fotoğraları

Aracın ön ve arka uçlara yoğun kamufle edilmesi, en belirgin görsel değişikliklerin bu noktalarda olduğunu gösteriyor. Skoda’nın yenilenen ızgara, tamponlar ve ışık birimleri şeklinde geleceğinin sinyallerini veriyor. 2020 Kodiaq için yeni özellikler, sezgisel sürüş asistanı ve Superb’de daha önce görülen LED matrix farları da içerecek gibi görünüyor.

Skoda Kodiaq 2020

Geçen ay duyurulan Super B’de olduğu gibi hibrit motor seçeneğinin de olabileceği söylentiler arasında olup, basına şimdilik bu kadar bilgi ve görsel sızdırıldı. Siz de benzer konular ile iligli tartışma başlatmak için forum sayfamıza girebilirsiniz.

 

Geçen ay duyurulan Super B’de olduğu gibi hibrit motor seçeneğinin de olabileceği söylentiler arasında olup, basına şimdilik bu kadar bilgi ve görsel sızdırıldı. Siz de benzer konular ile iligli tartışma başlatmak için forum sayfamıza girebilirsiniz.Geçen ay duyurulan Super B’de olduğu gibi hibrit motor seçeneğinin de olabileceği söylentiler arasında olup, basına şimdilik bu kadar bilgi ve görsel sızdırıldı. Siz de benzer konular ile iligli tartışma başlatmak için forum sayfamıza girebilirsiniz.Geçen ay duyurulan Super B’de olduğu gibi hibrit motor seçeneğinin de olabileceği söylentiler arasında olup, basına şimdilik bu kadar bilgi ve görsel sızdırıldı. Siz de benzer konular ile iligli tartışma başlatmak için forum sayfamıza girebilirsiniz.

{otokolaj}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir