Reklam Alanı
Reklam Alanı
Sonax
Yarışma 217 views 0

Hızlı Cila Hediye ediyoruz. Çekilişe Katıl, Kazan!

Değerli ziyaretçimiz, sitemizde sizlere faydalı olabileceğini düşündüğümüz bir etkinlik yapmaya kara verdik, bundan sonra sıkça tekrarlayacağımız yarışmalarda doğru soruyu bilenler arasında çekiliş ile hediyeler vereceğiz. İlk hediyemiz Hızlı Cila..

Peki yarışmaya nasıl katılacağım? Yarışmaya, öncelikle web sitemizin instagram, facebook ve twitter hesaplarını takip ederek başlıyorsunuz. Ardından bugün başlattığımız aşağıda belirtilen sorunun doğru yanıtını otokolaj@gmail.com mail adresine göndererek (ad, soyad, sosyal medyada takip ettiğiniz takma isminiz ve telefon numaranız ile) hızlı cila çekilişine katılmış oluyorsunuz.

 

Gelelim sorumuza, aşağıda görünen fotoğraftaki detay hangi marka model araca aittir?

hızlı cila

Hangi Marka Model?

Eğer sorunun cevabını biliyorsanız yukarıdaki adımları takip ederek doğru yanıtı bize ulaştırınız. Sonrasında yapılacak olan çekilişte bir şanslı kişiye Sonax HighSpeedWax (Hızlı Cila) hediye edeceğiz.

 

Sonax HighSpeedWax Nedir?

hızlı cila

 

 

Sonax Hızlı cila, aracınızı yıkadıktan hemen sonra kurulamadan yüzeye püskürtülüp mikrofiber bez ile iyice silinerek uygulanır. Hızlı cilalar arasında en kalitelilerinden olan Sonax HighSpeedWax aracınızın daha güzel, parlak görünmesini sağladığı gibi geç kirlenmesini ve su kaydırma özelliğine sahip olmasını da sağlamaktadır. Hatta uygulama yaptığınız bez ile aracınızın camları sildiğinizde camlarınız da su kaydırma özelliği kazanacaktır. Sonax HighSpeedWax’ı motosikletinizde de kullanabilirsiniz.

Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

{otokolaj}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir