Reklam Alanı
Reklam Alanı
İnceleme 37 views 0

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak?

Seyrek aralıklarla oyun çıkaran Rockstar Games’in GTA 6 için hayranlarını biraz daha bekleteceği düşünülüyor. En son GTA 5’i 2013 yılında piyasaya süren firma GTA 6 için arayı oldukça uzattı. Oyun tutkunlarının heyecanlı bekleyişi devam edecek. Peki GTA 6 Ne Zaman Çıkacak?

Red Dead Redemption 2 oyunu ile uğraşan Rockstar Games’in sonraki hedefi tartışmasız GTA 6 olacak. Oyunun ne zaman çıkacağı konusunda çok gizli çalışan şirket, GTA 6’yı Endüstri Analisti Michael Pachter’a göre 2020’de tanıtacak. 2021’de ise oyunun kendisi yayınlanacak. Analiste göre bu tarihin 2022’yi bulma ihtimali de söz konusu. Fakat gizlilik gereği net tarih vermekten kaçınılıyor. GTA 6 Ne Zaman Çıkacak?

GTA 5 Oynamaya Devam!

2018 yılını sadece Red Dead Redemption 2’ye ayıran Rockstar Games, GTA 6 üzerinde çalışmaya 2019’da başlayabileceklerini açıkladı. Patcher GTA tutkunlarını bir süre daha GTA 5 serisini oynamaya devam etmeleri gerektiğini belirtti. Yeni serinin bomba gibi gelmesi bekleniyor, aksi durumda onca yıl yeni seriyi bekleyen hayranları kuşkusuz oyundan soğuyacaklar, Buda Rockstar için ciddi bir kayıp anlamına gelir.

2018 yılını sadece Red Dead Redemption 2’ye ayıran Rockstar Games, GTA 6 üzerinde çalışmaya 2019’da başlayabileceklerini açıkladı. Patcher GTA tutkunlarını bir süre daha GTA 5 serisini oynamaya devam etmeleri gerektiğini belirtti. Yeni serinin bomba gibi gelmesi bekleniyor, aksi durumda onca yıl yeni seriyi bekleyen hayranları kuşkusuz oyundan soğuyacaklar, Buda Rockstar için ciddi bir kayıp anlamına gelir.2018 yılını sadece Red Dead Redemption 2’ye ayıran Rockstar Games, GTA 6 üzerinde çalışmaya 2019’da başlayabileceklerini açıkladı. Patcher GTA tutkunlarını bir süre daha GTA 5 serisini oynamaya devam etmeleri gerektiğini belirtti. Yeni serinin bomba gibi gelmesi bekleniyor, aksi durumda onca yıl yeni seriyi bekleyen hayranları kuşkusuz oyundan soğuyacaklar, Buda Rockstar için ciddi bir kayıp anlamına gelir.2018 yılını sadece Red Dead Redemption 2’ye ayıran Rockstar Games, GTA 6 üzerinde çalışmaya 2019’da başlayabileceklerini açıkladı. Patcher GTA tutkunlarını bir süre daha GTA 5 serisini oynamaya devam etmeleri gerektiğini belirtti. Yeni serinin bomba gibi gelmesi bekleniyor, aksi durumda onca yıl yeni seriyi bekleyen hayranları kuşkusuz oyundan soğuyacaklar, Buda Rockstar için ciddi bir kayıp anlamına gelir.

{otokolaj}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir