Reklam Alanı
Reklam Alanı
İşte karşınızda yeni renault captur
Haberler 101 views 0

İşte Karşınızda Yeni Renault Captur

İşte karşınızda yeni renault captur Küçük SUV’lar arasında hatırı sayılır satış oranına sahip Captur yenilendi ve satışa sunulacağı günü bekliyor.

Fransız otomobil üreticisi Renault’un küçük sınıftaki SUV’u Captur, 2013 senesinden bu tarihe kadar 1,2 milyon satış rakamına ulaşarak Avrupa’da sınıfının en çok satan SUV modellerinden biri oldu. Yeni Captur, CMF-B platformu üzerinde geliştirildi ve önceki nesline göre boyutları büyüdü. Renault’nun yeni tasarım hatlarını taşıyan bu aracın uzunluğu 11 cm artarak 4,23 metreye ulaştı. Dingil mesafesi ise 2,62 mm’ye çıkarılan Captur’ da C şeklindeki yerleştirilen tam LED farlar ve stoplar yer alıyor. işte karşınızda yeni renault captur

Karosere eklenen krom parçalar da Captur’un görünümünü dahada güzelleştiriyor. Kullanılan malzeme kalitesinde de ciddi artış olduğu iddia edilen Captur, torpidoda öncesine göre daha yumuşak malzemeye sahip. Orta konsolun malzemesinin kaliteside arttırılan araçta smart cocpit (akıllı kokpit) özelliği mevcut. Araç içerisinde sunulan 10,2 inch ve 9,3 inch multimedya ekranları sayesinde internet ve dijital ortamlara bağlantı sağlanabilecek.
100 HP -155 HP arası benzinli motor seçenekleri ve 95 HP -115 HP arasında değişkenlik gösteren dizel motorlar satışa sunulacak. Motor tipine göre 5 ya da 6 ileri manuel veya 7 ileri çift kavramalı şanzuman opsiyonları yer almaktadır. Ek olarak Captur’da 2020 yılından itibaren E-TECH Plug-in isimli bir plug-in hibrit motor da eklenmesi bekleniyor. Captur’da 360 derece çevre görüş kamera sistemi, yaya ve bisikletli algılama özelliklerine sahip aktif acil fren sistemi gibi özellikler yer alacak. Ek olarak arka çapraz trafik uyarısı gibi yeni nesil güvenlik sistemleri de opsiyonel olarak sunulacak. Renault Captur, Avrupa haricinde Çin’de de üretilecek ve Uzak Doğu’da da Renault markası altında pazarlanacak.2020 renault captur2020 renault capturRenault, Captur dışında daha büyük hacimli diğer modelleri Koleos ve Kadjar’ın yeni modellerine dair bilgiler paylaşılmıyor.

Yeni Captur Ne Zaman Satışa Sunulacak?

2020 yılında satışa sunulması beklenen Captur’un henüz netleşmiş fiyat bilgisi yok. İlerleyen zamanda Renault tarafından yapılacak güncellemeler sayfamızdan sizlere duyurulacaktır. Sitemizi takipte kalarak yada forum sayfamızdan yeni bir konu açarak güncel kalın!

{otokolaj}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir