Reklam Alanı
Reklam Alanı
Haberler 31 views 0

Kavacık TEM Otoyolunda Facia

Dün öğlen saatlerinde bir araç sürücüsünün kullandığı otomobilde, ayağına paspasın dolanması nedeniyle yaşanan facia gibi kazada şans eseri kimsenin burnu bile kanamadı! Kavacık TEM Otoyolunda Facia yaşanmasına ramak kaldı.

TEM otoyolu Kavacık mevkiinde ilerleyen BMW sürücüsünün, paspası ayağında dolanarak gaz pedalının takılı kalmasına neden olur. Aniden şerit değiştiren ve bir minibüsün viyadükten düşmesine ramak kalacak şekilde çarptıktan sonra tekrar en sol şeride savurularak Volvo marka bir araca çarparak bariyerlere savrulmasına neden olduktan sonra en sol şeritte durabildi.Kavacık TEM Otoyolunda Facia yaşanabilirdi.

Maddi Hasarlı

Şans eseri ölü yada yaralı olmayan kazada maddi hasar meydana geldi. Toplamda üç aracın karıştığı kaza yerine trafik ekipleri hemen gelerek trafiğe kapanan yolu yedinden trafiğe açtı. Olay yerinde sevk edilen çekiciler kazaya karışan araçları yoldan çekti , itfaiye ekipleri de yağ dökülen yolu temizleme işlemlerine başladılar.

Videoda tehlikenin ne denli yüksek olduğu gözler önüne seriliyor;

 

Sizlerin de kameralarınıza yansıyan benzer trafik kazaları video ve fotoğraflarınız varsa, otokolaj@gmail.com mail adresine göndermeniz durumunda web sitemizde yayınlayabiliriz.

 

 

Sizlerin de kameralarınıza yansıyan benzer trafik kazaları video ve fotoğraflarınız varsa, otokolaj@gmail.com mail adresine göndermeniz durumunda web sitemizde yayınlayabiliriz. Sizlerin de kameralarınıza yansıyan benzer trafik kazaları video ve fotoğraflarınız varsa, otokolaj@gmail.com mail adresine göndermeniz durumunda web sitemizde yayınlayabiliriz. Sizlerin de kameralarınıza yansıyan benzer trafik kazaları video ve fotoğraflarınız varsa, otokolaj@gmail.com mail adresine göndermeniz durumunda web sitemizde yayınlayabiliriz. Sizlerin de kameralarınıza yansıyan benzer trafik kazaları video ve fotoğraflarınız varsa, otokolaj@gmail.com mail adresine göndermeniz durumunda web sitemizde yayınlayabiliriz. Sizlerin de kameralarınıza yansıyan benzer trafik kazaları video ve fotoğraflarınız varsa, otokolaj@gmail.com mail adresine göndermeniz durumunda web sitemizde yayınlayabiliriz. Sizlerin de kameralarınıza yansıyan benzer trafik kazaları video ve fotoğraflarınız varsa, otokolaj@gmail.com mail adresine göndermeniz durumunda web sitemizde yayınlayabiliriz. Sizlerin de kameralarınıza yansıyan benzer trafik kazaları video ve fotoğraflarınız varsa, otokolaj@gmail.com mail adresine göndermeniz durumunda web sitemizde yayınlayabiliriz. Sizlerin de kameralarınıza yansıyan benzer trafik kazaları video ve fotoğraflarınız varsa, otokolaj@gmail.com mail adresine göndermeniz durumunda web sitemizde yayınlayabiliriz. 

 

{otokolaj}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir