Reklam Alanı
Reklam Alanı
Seat Tarraco
Yeni Araçlar 274 views 1

Seat’ın 7 Kişilik SUV’u Tarraco

Yedi koltuklu SEAT Tarraco SUV’un prototip versiyonunu kamuflajlı halde yakalandı. Yeni Seat Tarraco ne gibi özellikler barındıracak?

SEAT Tarraco, rahatlıktan ödün vermeksizin yeterli sportifliğe sahip güçlü ve yedi koltuklu bir SUV olarak şekilleniyor. Bu sektörde rakiplerini zorlamak için daha fazla teknoloji iç ve pratiklik ile harmanlamaktadır. Fiyatlandırma ve verimlilik öncelikli olacak. SEAT’ın sportif hatları Tarraco’da da yer alacağa benziyor.

Volkswagen Group’un yeni ürünlere sıcak yaklaşımı, şu anda SEAT’ın aile dostu yedi koltuklu SUV prototipini hazırladığını gösteriyor. Yeni SUV’un adı Tarraco olacak ve Ekim ayında Paris Motor Show’da tanıtılmadan önce prototip üretimi yapılan aracın test sürüşlerine devam edilecek.

Araç Skoda Kodiaq ve Volkswagen Tiguan Allspace ile aynı kategoride yer alıyor. VW grubu içerisindeki zorlu bir rekabete yol açacak olan Tarraco, yedi kişilik seçeneği ile göz dolduruyor. Markanın Alhambra MPV’si yıllardır müşterilerine sadık kaldı, ancak geleneksel MPV satışları azalırken ve yedi koltuklu SUV’lar yükseliyor. Tarraco ise pratikliği ve çok yönlü kullanımını sportif tarzla birleştirmeyi amaçlayan bir otomobil olarak piyasaya sunuldu.

Kamufle edilmiş halde bile, yeni otomobilin nasıl göründüğüne dair bir ipucu elde edebilirsiniz. Orantıları ve vücut çizgileri oldukça kaslı.

Tarraco, VW Group’un SUV platformuna dayanan bir araçtan beklediğinizden fazlasını sunacak gibi ve şirket içi rakiplerine göre çok farklı. Çünkü sınıfındaki en sportif araba olmayı hedefliyor.

{otokolaj}

“Seat’ın 7 Kişilik SUV’u Tarraco” üzerine 1 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir