Reklam Alanı
Reklam Alanı
Tesla Cybertruck gerçek hayatta
Haberler 22 views 0

Tesla Cybertruck Gerçek Hayatta

İkonik elektrikli arazi taşıtı Tesla Cybertruck, ticarileştirilmesinden çok önce konuşulmaya başladı. Bir illüstratör Tesla Cybertruck’u çeşitli açılardan hayal etti.

 

Tesla Cybertruck – 2022’de piyasaya çıkmadan önce , son haliyle sanal olarak ticari kullanımlara uyarlandı. Her zamankinden daha fazla “siber” olan Tesla’nın UFO’su, bağımsız bir illüstratör yeteneği sayesinde birçok varyanta dönüştürüldü. Bu bize hayal etmek ve üretmek için bir fırsattır Tesla Cybertruck gerçek hayatta! Tasarımı geleneksel üretimlerle karşılaştırıldığında aykırı gibi göründüğü için projelendirmenin hala çok zor olduğu düşünülüyor.

Domino’s Pizza’dan UPS Kargo’ya

En çılgın söylentilere göre, Elon Musk inanılmaz Cybertruck’u için 500.000’den fazla sipariş aldı . Önümüzdeki yıllarda hem bireyler hem de profesyoneller ile birlikte sokaklarımızda bu toplamanın gerçek bir artışını vaat eden bir başarı. illüstratör sanatçısı, aracın nasıl görünebileceğini hayal ederek bazı özel ve kamu şirketlerinin kullandığında nasıl görüneceğini kağıda döktü. Tesla Cybertruck , New York Polis Gücü’nden (NYPD) Domino’s Pizza da dahil olmak üzere UPS dağıtım aracına kadar her alanda kullanılabilir oluyor.

 

Tesla Cybertruck gerçek hayatta

 

 

{otokolaj}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir