Reklam Alanı
Reklam Alanı
2019 Kia Ceed
Haberler 83 views 0

Yeni Kia Ceed Rakipleri ile Mücadele Edebilecek mi?

Volkswagen Golf, Ford Focus ve diğerlerinin benzerlerine karşı rekabet edebilmek için modern bir kompakt hatchbackin çok iyi olması gerekiyor. Kia Ceed bunun için mücadele ediyor, acaba başarabilecek mi?

Yeni tasarlanan Ceed ile Kia, müşterilere söz konusu araçlara güvenilir bir alternatif sunmak için gerekenlere sahip olduğunu düşünüyor. Elbette, tüketicilerin Volkswagen Golf’te normalde bulabileceklerinden daha az motor seçeneği sunuyor. Ancak 2019 Kia Ceed’in güçlü noktaları da var. Bunlar mutlaka ceed hayranları için tercih sebebi olacak.

Ceed, sürücü için iyi bir oturuş pozisyonu, daha konforlu süspansiyon ve daha kaliteli trim (iç mekan malzemeleri) sunacak. Baz modelde 7 inçlik dokunmatik bilgi ve eğlence sistemi, geri görüş kamerası, dijital klima ve cruise control standart olarak gelecek.

Depolama bölümleri açısından cömert davranan ceed, arka yolcuların diz mesafesi için rakiplerinden daha cimri davranmış. Arka yolcuların diz mesafesi biraz sıkışık ancak o kadar da kötü değil.

Kia ceed fiyatı ile tercih nedeni olabilecek bir araç gibi görünüyor. Bu sınıfta rekabetin sıkı olduğunu unutmayan Kia ceed için farklı yenilikler sunacak mı yada ülkemizde hangi opsiyon paketleri ve motor seçenekleri ile satışa çıkacak? hep beraber göreceğiz.

{otokolaj}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir