Reklam Alanı
Reklam Alanı
2019 yeni Mercedes B Serisi
Haberler 28 views 0

Yeni Mercedes B Serisi

Mercedes “Aile otomobilini tekrar icat ettik.” sloganı ile yeni B serisini satışa sundu. Yeni diyoruz çünkü uzunca bir süredir makyajlı hali satışta kalan B serisi baştan aşağı değiştirildi. Şimdi daha dinamik, konforlu ve güvenli olduğu belirtiliyor.

Yeni B serisinde sürüş destek sistemlerinin gelişmesine öncelik verilmiş ve ortaya, tehditleri otomatik olarak algılayıp uyarı veren sistemlerin yanı sıra düzeltici müdahalelerde de bulunuyor. Sürüş yardım paketinde 360 derece kamera sistemi, aktif fren yardımcısı ve multibeam led far sistemi sunuluyor.

İç Mekan

İç mekanda tamamen yenilenen kokpit, tıpkı S ve E serisinde olduğu gibi ghost displayin yanına yerleştirilen yatay lcd ise kontrol üniteleri ve multimedya sistemini barındıran lcd bulunuyor. Bu yenilik, B serisine oldukça güzel bir görünüm ve kullanım kolaylığı sağlamış. Sürüş konforu ve yol hakimiyetini artıran yüksek koltuklar aynı zamanda şişirilebilir ve masaj özelliği sunuyor. Tüm koltuk özellikleri kokpitte yer alan ekrandan yönetilerek kişiselleştirilebiliyor.

2019 yeni Mercedes B Serisi

Dinamik Sürüş

Mercedes Benz Intelligent Drive yani akıllı sürüş sistemi ile birden fazla sürüş seçeneği sunan B serisi, bir düğmeye basılarak dinamik sürüş moduna geçiyor ve iki silindir devreden çıkartılarak yakıt tasarrufu sağlıyor. Motor tercihine bağlı olarak 4 Matic yani 50:50 oranla 4 çeker özelliği de mevcut. Unutmadan, dynamic select butonu ile 4 farklı sürüş modu arasında geçiş yapılabiliyor. Bunlar, Individual – Comfort – Sport ve Eco

 

Fiyat & Donanım Listesi

Yeni B serisi donanım ve motor seçeneklerine göre sunulan fiyat listesi için tıklayın.
Opsiyonel donanım listesi için tıklayın.

 

Kısacası yeni B serisi ile Mercedes ailelerin tercihi olma yolunda!

2019 yeni Mercedes B Serisi

{otokolaj}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir