Reklam Alanı
Reklam Alanı
Yeni Volvo S60
Yeni Araçlar 138 views 0

Yeni Volvo S60 Artık Amerikalı

Yeni Volvo S60, sportif tasarımı yeni motor seçenekleri ve güvenlik sistemleriyle daha iddialı görürken bu araç, Volvo’nun Amerika’da kurduğu ilk otomobil fabrikasında üretilecek.

Yeni Volvo S60

Yeni Volvo S60

Yeni Volvo S60 Artık Amerikalı, bir taşla iki kuş vuran Volvo, hem Amerika’da Charleston üretim tesisinin resmi açılışını yaptı, hem de orada üretimine başlanan yeni S60 modelini tanıttı. Dizel motor seçeneği olmayan yeni S60’da turbo beslemeli 2 ayrı hibrit motor yer alıyor.
Hibrit T6 Twin Engine AWD’de 340HP gücünde. Ödüllü T8 Twin motor 400HP sistem gücüne sahip. Ayrıca T5 ve T6 benzinli motorların Sensus Connect bilgi eğlence sistemi Apple, CarPlay, Android Auto ve 4G ile tamamen uyumlu çalışırken sürücülerin her zaman ağa bağlı olmalarını sağlıyor. Multimedya ekranı sezgisel dokunmatik ve sezgisel kontrol özelliğiyle de çalışıyor.
Volvo’nun XC60 modelinden de tanıdığımız SPA platformu üzerinden geliştirilen yeni S60’da City Safety özelliği ve isteğe bağlı Pilot Assist sistemi yer alıyor. S60’ta otomatik frenleme özelliği olan kavşak ve trafik uyarı sistemi isteğe bağlı olarak sunuluyor. Volvo’nun Polestar tarafından geliştirilen Polestar Engineered adlı bir performans işletim sistemi sadece T8 Twin Engine hibrit modelinde yer alıyor. Bu araç 415HP sistem gücü sunuyor. Polestar Engineered imzalı S60’lar, jantları, fren ve süspansiyon sistemleriyle diğer S60’lardan ayrılıyorlar. Volvo S60, 2019’da Türkiye’de satışa sunulacak.

Arka tasarımdaki karakteristik stop grubunu S90’dan da tanıyoruz. İç mekan V6O ile ortak tasarimli.

Yeni Volvo S60

Yeni Volvo S60

{otokolaj}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir